IELTS

IELTS

دوره IELTS در ۴ ماه و هر ماه  ۱۰ جلسه و  هر ماه به طور انحصاری بر روی یک مهارت کار میشود

این برنامه ریزی شاگردان را به راحتی تا نمره ۷ آیلتس میرساند

ضمنا مدیریت آموزشی و اساتید موسسه نمره ۷ آیلتس را تضمین کرده اند

تدریس خصوصی آیلتس

آیلتس مدرک بین المللی زبان انگلیسی میباشد و کلاس خصوصی آیلتس موسسه آرین به همین منظور تشکیل گردیده است. آزمون آیلتس علم زبان افراد را در سطح بین المللی ارزیابی  میکند و از ۱ تا ۹ نمره داده میشود. معمولا افراد با نمره بالای ۶ مورد قبول در آزمون آیلتس هستند. هدف از کلاس خصوصی آیلتس نمره بالای ۷ میباشد آزمون آیلتس در دو نوع میباشد . آکادمیک و جنرال.کلاس خصوصی آیلتس در موسسه زبان آرین بر این اساس است.

افراد برای مقاصد کاری نیاز به مدرک ایلتس جنرال دارند و افراد برای مقاصد تحصیلی نیاز به مدرک ایلتس آکادمیک دارند . هر دو نوع آیلتس به صورت حرفه ای در کلاس خصوصی آیلتس موسسه زبان آرین تحکیم زمان آموزش داده می شود.

سه بخش اول هر امتحان listening,reading,writing,در یک روز برگزار می‌شود، اما بخش مصاحبه‌ ((speakingممکن است در طول یک‌هفته بعد و یا یک هفته قبل از امتحان برگزار شود.

امروزه گرفتن مدرک IELTS یکی از نگران کننده ترین مسائل برای افرادی است که برای مهاجرت و ادامه تحصیل، اقدام میکنند. ما ضمانت میکنیم که با برنامه ریزی موسسه زبان آرین و البته تلاش مستمر شما گرفتن این مدرک بسیار سهل و آسان خواهد بود.

شهریه کلاس خصوصی آیلتس ۸۰ هزار تومان میباشد، با اساتید NATIVEجلسه ای ۲۱۰هزار تومان .تا ۲ نفر نیز میتوانند در کلاس باشند.

همچنین برای افرادی که محدودیت زمانی دارند تمامی مباحث و تکنیکهای IELTS در ۲ ماه معادل ۲۴ جلسه آموزش داده میشود. هزینه این دوره جلسه ای ۱۸۰هزار تومان میباشد.

 

موسسه زبان در بخش آموزش آیلتس از اساتید native انگلیسی استفاده کرده است.

درباره modir

از بچگی عاشق زبان انگلیسی بودم و کلاس انگلیسی را از 10 سالگی رسما شروع کردم تا 17 سالگی که مدرک FCE،TTC را گرفتم سپس در رشته مورد علاقم که عاشقش بودم تدریس کردم،3 سال مهاجرت به استرالیا نقطه عطف زندگیم بود و بعد از تحصیلات دانشگاهی در رشته آموزش زبان انگلیسی،ترجمه و MBA و تالیف 5 کتاب در حوزه مکالمه و آیلتس توانستم اندکی تاثیر گذار در تولید علم برای مردم عزیزم باشم و در حال حاضر آکادمی زبان آرین را مدیریت میکنم

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش انگلیسی تجاری خصوصی مکاتبات و مذاکرات بین المللی

بازرگانی و تجاری نیمه خصوصی

این دوره مخصوص بازرگانان، تجار، مدیران بازرگانی و شرکت ها ، علاقه مندان به زبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس با مدیریت })