صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / بیوگرافی موسسه

بیوگرافی موسسه

بیوگرافی موسسه زبان آرین

یادگیری زبان انگلیسی بزرگترین آرزوی ماست برای رسیدن به آینده بهتر

آموزشگاه زبان آرین تحکیم زمان در سال ۱۳۸۷ با نام موسسه آموزش زبان انگلیسی آرین کار خود را با تمرکز بر تدریس خصوصی زبان انگلیسی آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸۸ موسسه زبان انگلیسی آرین  توانست به لطف خداوند چندین مرکز آموزش را برای سهولت زبان آموزان با تمرکز بر آموزش و تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و همچنین کلاس های بحث آزاد تاسیس نماید. تفاوت آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان آرین تحکیم زمان به دلیل ایجاد فضایی متفاوت و بهره گیری از افراد مجرب در خصوص طراحی سیستم های آموزشی مبتنی بر وب و همچنین ایجاد کلاس های ۲ نفره که استاد نیز به عنوان یک شاگرد در بحث ها شرکت میکند، توانست در طی این سالها سیستمی متفاوت و موفق ارایه کند.

موسسه زبان آرین ( arianlanguagecenter ( ALC به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی با دوره های متمایز و بر اساس به روز ترین متد آموزشی اروپا و دوره های انحصاری در خدمت تمامی علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی است . برخی از دوره ها عبارتند از : دوره مکالمات عمومی و توریستی زبان انگلیسی، فشرده و عادی ، دوره پیشرفته زبان انگلیسی، دوره های آموزشی مکالمات و مکاتبات بازرگانی انگلیسی ، جلسات بحث آزاد زبان انگلیسی ، دوره های خصوصی و نیمه خصوصی، آموزش زبان انگلیسی ، دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS ، دوره های آمادگی آزمون تافل TOEFL ، مکالمه زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ( Movie Classs ) ، دوره های آموزشی زبان انگلیسی ویژه شاغلین ، دوره های مکالمه انگلیسی جهانگردی situationall ، دوره های تخصصی گرامر  و گرامر IELTS ، دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی T.T.CC ، دوره ترجمه همزمان، دوره مهمانداری، دوره خبرنگاری،  برخی از تواناییهای موسسه زبان آرین می‌باشد. این مرکز آمادگی برگزاری دوره های مذکور در سازمانها و ادارات و شرکتهای دولتی و خصوصی را مطابق با برنامه های زمانی مشخص را دارد.

از ویژگیهای خاص موسسه زبان آرین:

ایجاد کلاس های دو نفره (متشکل از استاد و شاگرد) با تمرکز بر یادگیری از طریق فیلم های آموزشی درتمامی سطوح

اختصاص تمام وقت کلاس به یک زبان آموز که هر دانشجو یک پروژه آموزشی برای موسسه میباشد زیرا توسط روانشناسان و مدرسین مورد بحث و نظر سنجی قرار گرفته تا با بهترین تشخیص تجربی و علمی اساتید برنامه ریزی شده تا فرد زبان آموز زودتر، بهتر و با کیفیت بالاتر به هدف خود برسند .هنر ما معرفی فارغ التحصیلان زبان به دنیا میباشد که هر جای این کره خاکی که باشند از افتخارات ما هستند.

به روزرسانی سیستم آموزشی موسسه موازی با ETS مرکز امتحانات امریکا ، با بهره گیری از جدیدترین نوع سوالات و مفاد آموزشی که در مرکز زبان آرین دوباره تجزیه تحلیل شده و به بهترین نحو به زبان آموزان تدریس میشود.

https://www.aparat.com/amir100arian

https://www.instagram.com/alc100alc/

درباره modir

از بچگی عاشق زبان انگلیسی بودم و کلاس انگلیسی را از 10 سالگی رسما شروع کردم تا 17 سالگی که مدرک FCE،TTC را گرفتم سپس در رشته مورد علاقم که عاشقش بودم تدریس کردم،3 سال مهاجرت به استرالیا نقطه عطف زندگیم بود و بعد از تحصیلات دانشگاهی در رشته آموزش زبان انگلیسی،ترجمه و MBA و تالیف 5 کتاب در حوزه مکالمه و آیلتس توانستم اندکی تاثیر گذار در تولید علم برای مردم عزیزم باشم و در حال حاضر آکادمی زبان آرین را مدیریت میکنم

این مطالب را نیز ببینید!

موسیقی انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس با مدیریت })