صفحه اصلی / رزومه استاد آرین / تالیفات دکتر آرین  

تالیفات دکتر آرین  

کتاب مکالمات عمومی

مقدمه

چندین درس برای بازدیدکنندگان

lesson 4

lesson 6

lesson 7

.  این کتاب شامل یک سی دی شامل ویدئو های آموزشی نیز میباشد که افراد انگلیسی زبان در مورد موضوعات مختلف صحبت کرده اند و با روش تدریس استاد آرین آموزش داده شده است .هزینه کتاب ۳۰ هزار تومان میباشد.زبان آموزان محترم میتوانند کتاب مکالمات عمومی ۱ را در صورت تمایل ، سفارش دهند.

قبل از سفارش لطفا مبلغ را به شماره کارت موسسه واریز نمایید تا برایتان ارسال گردد.

۶۲۱۹٫۸۶۱۰٫۱۵۰۵٫۹۳۹۶ شماره کارت بانک سامان به حساب آکادمی زبان آرین تحکیم زمان

شماره تماس جهت سفارش: ۰۹۱۹۱۱۹۶۲۹۲

…………………………………………………………………………………………………………………….

آموزش مکالمه انگلیسی

کلیک کنید   نمونه توضیحات کتاب

   کلیک کنید   توضیحات کتاب ۱۰۰۰ اصطلاح کاربردی

چندین درس اول کتاب

کتاب  practical phrases in spoken English یکی از پرفروش ترین کتابهای بازار کتاب میباشد که مولف و ناشر آن استاد آرین است و این کتاب در موسسات و بازار کتاب به عنوان یک کتاب کاربردی و کلیدی در دوره مکالمه معرفی میشود. شایان ذکر است که در این کتاب۱۰۰۰ عبارت و اصطلاح کاربردی و ضروری کار شده است که دیدگاه افراد را در یادگیری بدلیل اینکه مطالب بسیار موثر بوده و در سطح بسیار بالایی باعث ارتقا علم افراد میگردد.

کتاب ۱۰۰۰ اصطلاح کاربردی در زبان انگلیسی برگرفته از رایج ترین اصطلاحاتی است که در زبان انگلیسی وجود دارد که ما نیز همانند آنها را در زبان مادری استفاده میکنیم و بجای اینکه از جملات و توضیحات اضافی استفاده کنیم این اصطلاحات و عبارات را استفاده میکنیم چون هم بامعنی تر ، واقعی تر و کوتاه تر و دلنشین تر میباشند. این دوره این هست که زبان آموزان نکات کلیدی و اصطلاحات کاربردی در محاوره و مکالمه را فراگیرند تا بتوانند سریع تر ارتباط برقرار کنند و آنچه در ذهن خود دارند را به زبان بیاورند .لازم به ذکر است که زبان آموزان بسیاری بعد از گذراندن این دوره رضایت کامل داشته و از استاد آرین نویسنده این کتاب و طراح این دوره آموزشی، تشکر و قدردانی کرده به علاوه برای یادگیری بهتر این دوره، اصطلاحات، ترجمه شده  و همراه  با عکسهای مرتبط میباشد که یادگیری را سهل و آسانتر میکند. ۱۰۰۰ اصطلاح و عبارت کاربردی در زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف همراه با عکسهای مرتبط برگرفته از روش آموزش از طریق عکس با استاد آرین تحصیلکرده  استرالیا آموزش داده میشود، لازم به ذکر است که تمامی این اصطلاحات و عبارات در کلاسهای مختلف خصوصی در دوره های قبل با شاگردان مختلف کار شده و نقطه مشترک آن این است که ندانستن مطالب این دوره ، ضعف تمام شاگردان بوده و با یادگیری مطالب این دوره این ضعف پوشیده شده و پس از آن شاگردان با سطح علمی بیشتر و اعتماد به نفس بالاتری توانستند از پس مکالمات انگلیسی برآیند

بیشتر از ۵۰۰۰ ساعت برای خلق این دوره وقت گذاشته شده و از پر طرفدارترین دوره ها میباشد.

جالب است که بدانید ۹۰ درصد اصطلاحات در زبان انگلیسی را ما در زبان فارسی داریم اما با کمی تغییر در ساختار و نوع کلمات

اصطلاحات نیمی از مکالمات میباشند و باعث میشود که شما روانتر و سریعتر مکالمه کنید. اگر اصطلاحات در جای خود استفاده شوند بسیار پرمعنی و جذاب خواهند بود . مثلا هنگام تعارف کردن بجای بخورید بگویید بفرمایید میل کنید یا از خودتون پذیرایی کنید 

eat                         have it please       help yourself please

یا به جای بفرمایید اینکه بگویید بشین، بگویید بفرمایید بنشینید

sit down                                            have your seat please       

اصطلاحات گفتار شما زیباتر و روانتر میشود همچنین درک ذهنی شما از زبان انگلیسی کم کم مانند یک انگلیسی زبان میشود چون که اگر کسی اصطلاحات یک زبان را بتواند استفاده کند در حقیقت وارد آن زبان شده است و میتوانند بسیار سریع رابطه بگیرند و و تعامل ایجاد کنند.

برای یادگیری اصطلاحات نیاز به گرامر خاصی نیست اما مهم تر از گرامر میباشند چرا که نقش بسیار مهمی را در زبان دارند . اصطلاحات و عبارات ،  نقش کلیدی در مکالمات شما دارند. کاربرد آن باعث میشود تا کیفیت مکالمات شما در حد بسیاری بالا رود و چون این اصطلاحات را افرادی که زبان دان و انگلیسی زبان هستند استفاده میکنند، شما نیز به جمع آنها میپیوندید و رفته رفته با دنیای واقعی زبان آشنا میشوید و همچنین درجه علمی شما را نشان میدهد مثلا در یک جلسه بجای اینکه بگوییم وقت نداریم باید جلسه تمام شود بگوییم به دلیل ذیغ وقت مجبوریم جلسه را زودتر جمع کنیم  مثال

We must finish meeting soon, we haven’t time or

Because the lack of time we have to sum up the meeting

قطعا نظر شما هم با من یکی هست ، جمله دوم سطح علمی زبان شما را پشت ویترین قرار میدهد و کیفیت و قدرت کلام شما را بالاتر برده است.

در حقیقت چیزی که شما را در گفتار انگلیسی متمایز میکند تکنیکهای گفتاری میباشند که اصطلاحات قسمتی از تکنیکهای گفتاری میباشند و گرنه با حفظ کردن کلمات دیکشنری هر کی میتوانست استاد زبان شود. بنابراین مهارت گفتار ، ایجاد تعامل و انتقال نظرات همه و همه را با یادگیری تکنیکهای گفتاری که اصطلاحات و عبارات کاربردی جزیی از آنها میباشند را میتوانید در این دوره  به آموخته های خود اضافه کنید.

در هر جلسه ما ۱۰۰ عبارت و اصطلاح کاربردی انگلیسی را توضیح میدهیم و از دانشجویان میخواهیم تا آنها را در موقعیت های مختلف با جملات دیگر استفاده کنند به علاوه استاد سوالات مختلفی در مورد اصطلاح میپرسد که بدین صورت هر اصطلاح و عکس نقش یک موضوع را پیدا میکند که میتوان در مورد آن بحث و گفتگو کرد.سپس جلسات بعد زبان آموزان با هر ۱۰ اصطلاح یک داستان کوتاه در حد یک پاراگراف ساخته تا این تمرین باعث شود که این اصطلاحات برای همیشه در حافظه بلند مدت زبان آموزان بماند.

این دوره برای چه کسانی میباشند؟ زبان آموزان در هر مقطعی که هستند میتوانند در این دوره شرکت کنند .اگر زبان آموز هستید، اگر دکتر و مهندس هستید، اگر بازرگان یا کارشناس بازرگانی هستید، حتی اگر لیسانس و فوق لیسانس زبان انگلیسی هستید مخصوصا افرادی که میخواهند انگلیسی را مانند انگلیسی زبانها حرف بزنند و در دنیای واقعی زبان (محیط خارج از کشور) باشند تا یاد بگیرند این دوره را به آنها  پیشنهاد میکنم.

بدلیل آنکه در این دوره از مبتدی ترین تا مهم ترین اصطلاحات آموزش داده شده است و برای بالابردن کیفیت و زیبا صحبت کردن نیاز هست حتی دانشجویان زبان در دانشگاه نیز در این دوره شرکت کنند چراکه این اصطلاحات کلید طلایی مکالمات قلمداد میشوند  چون توسط آنها میتوانند خوب حرف زدن را شروع کنید، خوب توضیح دهید ، خوب نظرات خود را بیان کنید، خوب روی مباحث مانور بدهید و خوب به پایان برسانید.

۱- انتظارات پایان دوره: زبان آموزان میتوانند در بیش از ۱۰۰۰ موقعیت، ایده و نظر خود را بیان کرده و مکالمه کنند چرا که این دوره برای اینکه چطور، کجا ، و چه اصطلاح و عبارتی در کجا استفاده شود، طراحی شده است.

۲- زبان آموزان اصطلاحات واقعی و نه کلیشه ای در انگلیسی  را فراگرفته و درک آنها از مکالمات مختلف انگلیسی با ساختارهای کاملا انگلیسی ارتقاء پیدا میکند.

هزینه این کتاب  به همراه یک سی دی تلفظ و توضیحات جامع در مورد اصطلاحات ۱۹۰ هزار تومان میباشد

قبل از سفارش لطفا مبلغ را به شماره کارت موسسه واریز نمایید تا تسریع در ارسال ایجاد شود

۶۲۱۹٫۸۶۱۰٫۱۵۰۵٫۹۳۹۶ شماره کارت بانک سامان به حساب آکادمی زبان آرین تحکیم زمان

شماره تماس جهت سفارش: ۰۹۱۹۱۱۹۶۲۹۲

…………………………………………………………………………………………………………………….

توضیح British&American accent

نام دوره: آموزش کلمات با لهجه آمریکایی و انگلیسی

توضیح مختصر: این دوره بر اساس تفاوت دو لهجه امریکایی و انگلیسی آموزش داده میشود که به طور جداگانه با مثالهای مختلف با تلفظ استاندارد و همچنین تکنیکهای بیان کلمات به طور جداگانه آموزش داده میشود.

توضیح کامل : دوره American British accent  برگرفته از کلمات رایج انگلیسی و امریکایی میباشد که شاگردان بسیاری در دوره های مختلف اشتباها تلفظ میکنند .ما در این دوره طرز تلفظ ۵۰۰ کلمه استاندارد انگلیسی و امریکایی همراه با مثالهای مختلف را آموزش داده ایم که زبان آموزان عزیز بتوانند بهترین استفاده از این دوره را ببرند.

این دوره برای زبان آوزان در سطوح مبتدی، متوسط ، پیشرفته، بین المللی (IELTS&TOEFL) حتی برای اساتید زبان انگلیسی سفارش میشود.

تنها دلیلی که باعث شد این محصول را تولید کنیم این بود که همچین منبعی در بازار وجود نداشت و همواره یک ضعف برای تمام زبان آموزان به حساب می آمد چه در سطح مبتدی، متوسط، پیشرفته، بین المللی (IELTS&TOEFL).

بنده به عنوان مدیریت آکادمی زبان آرین که اساتید را تعیین سطح و مورد ارزیابی قرارمیدهم به جرات میتوانم بگویم که مشکل تلفظ با لهجه استاندارد در ۹۰ % اساتید نیز وجود دارد و فقط در اساتید NATIVE این امر بسیار خوب دیده میشود.

نه تنها زبان آموزان بلکه اساتید هم در این حوزه دچار ضعف هستند لذا تصمیم گرفتیم تا این ضعفها را برطرف کنیم و این محصول هم به نفع زبان آموزان میباشد هم به سود اساتید تا ضعفهای تلفظی خود را پوشش داده باشند.

اگر در سطوح پایین تر با زبان آموز تلفظ کار نشود در سطوح بالاتر این امر زبان آموز را زیر سوال میبرد، بنده در سطوح مختلفی از مبتدی تا بین المللی تدریس کرده ام و در تمامی سطوح دیده ام که چطور زبان آموزان انگلیسی را فینگلیش تلفظ کرده اند و بسیار متاسف میبودم و بعد به آنها تلفظ استاندارد انگلیسی و حتی امریکایی را آموزش میدادم. این تاسف انگیزه ای شد تا این محصول را ایجاد کنم. بیش از ۳ هزار ساعت جهت بررسی،تحقیق و تولید برای این محصول کار شده تا بتوانیم شفاف و تخصصی تفاوت دو لهجه امریکایی و انگلیسی را بیان کنیم. جهت اطلاع باید عرض کنم که تا به حال همچنین منبعی در بازار کتاب موجود نمیباشد چرا که پا گذاشتن در این حوزه مستلزم داشتن تخصص و لهجه میباشد که این امر را برای بسیاری از اساتید پر چالش میکند و به همین دلیل تا الان هیچ کس نتوانسته در این حوزه وارد شود.

تلفظ صحیح مانند طراحی داخلی منزل میباشد چرا که طراحی داخلی باعث میشود خانه زیباتر دیده شود و وقتی که فرد بتواند با لهجه صحبت کند به کلام و گفتار خود زیبایی میبخشد و صحبت کردن خود را چشمگیر میکند و دیگران به سطح سواد  و تخصص وی پی میبرند به علاوه مهارت خود را پشت ویترین قرار میدهد و به داشتن همچین مهارتی افتخار میکنند. درحقیقت در سطوح بالاتر سطح زبان افراد را با داشتن لهجه و نداشتن آن ارزیابی میکنند که این مهارت در ارزیابی در آزمون آیلتس نیز مورد بررسی قرار میگیرد و به افرادی که بتوانند با لهجه صحبت کنند نمره بالای ۸ را میدهند.

یادم می آید در یک جلسه ای که با مدیران ایران خودرو مترجم شفاهی بودم خبرنگاری  که از Associate press آمده بود وسط جلسه از من پرسید ?Are you American

بله این تنها به دلیل این بود که زبان انگلیسی را با لهجه امریکایی مانند زبان مادریم انقدر روان و سلیس صحبت میکردم که آنها اشتباها فکر میکردند که بنده امریکایی هستم و تعجب دیگران را برانگیخته بود. و در سفری که به خانه خدا داشتم وقتی انگلیسی با لهجه امریکایی صحبت میکردم دیگران با احترام و توجه بیشتری به حرفام گوش میدادند فقط و فقط بدلیل آنکه با لهجه صحبت میکردم که آنها فکر میکردند من اصالتا امریکایی هستم . لذا در سطوح بالاتر این لهجه شماست که شایسته بودن شما را ثابت میکند و مهری بر شایستگی ها و توانایی های شما میباشد. لذا فراموش نکنید این دوره به زیبا صحبت کردن شما در زبان انگلیسی بسیار کمک میکند.

موفق و پیروز در پناه خداوند بزرگ و مهربان باشید

                          با تشکر

                                                                                           استاد ارین

هزینه این کتاب  به همراه یک سی دی تلفظ و توضیحات جامع ۹۵ هزار تومان میباشد

قبل از سفارش لطفا مبلغ را به شماره کارت موسسه واریز نمایید تا تسریع در ارسال ایجاد شود

۶۲۱۹٫۸۶۱۰٫۱۵۰۵٫۹۳۹۶ شماره کارت بانک سامان به حساب آکادمی زبان آرین تحکیم زمان

شماره تماس جهت سفارش: ۰۹۱۹۱۱۹٫۶۲٫۹۲

…………………………………………………………………………………………………………………….

IELTS IN 15 MINUTES

این کتاب شامل ۵۰ مصاحبه تصویری IELTS میباشدکه تمامی نکات و تکنیکهای IELTS SPEAKING  را آموزش میدهد

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

هزینه این کتاب ۹۵ هزار تومان میباشد

قبل از سفارش لطفا مبلغ را به شماره کارت موسسه واریز نمایید تا تسریع در ارسال ایجاد شود

۶۲۱۹٫۸۶۱۰٫۱۵۰۵٫۹۳۹۶ شماره کارت بانک سامان به حساب آکادمی زبان آرین تحکیم زمان

شماره تماس جهت سفارش: ۰۹۱۹٫۱۱۹٫۶۲٫۹۲

…………………………………………………………………………………………………………………….

کتاب کلمات ایلتس و تافل در حوزه بین المللی زبان انگلیسی توسط استاد آرین همراه با تلفظ،ترجمه و مترادف نوشته شده است که اثری دیگر از تواناییهای استاد آرین میباشد.

قیمت این کتاب ۹۵ هزار تومان میباشد

قبل از سفارش لطفا مبلغ را به شماره کارت موسسه واریز نمایید تا تسریع در ارسال ایجاد شود

۶۲۱۹٫۸۶۱۰٫۱۵۰۵٫۹۳۹۶ شماره کارت بانک سامان به حساب آکادمی زبان آرین تحکیم زمان

https://eitaa.com/englishamozeshh

https://www.aparat.com/amir100arian

https://www.instagram.com/alc100alc/

http://amirarian.blogfa.com/

درباره modir

از بچگی عاشق زبان انگلیسی بودم و کلاس انگلیسی را از 10 سالگی رسما شروع کردم تا 17 سالگی که مدرک FCE،TTC را گرفتم سپس در رشته مورد علاقم که عاشقش بودم تدریس کردم،3 سال مهاجرت به استرالیا نقطه عطف زندگیم بود و بعد از تحصیلات دانشگاهی در رشته آموزش زبان انگلیسی،ترجمه و MBA و تالیف 5 کتاب در حوزه مکالمه و آیلتس توانستم اندکی تاثیر گذار در تولید علم برای مردم عزیزم باشم و در حال حاضر آکادمی زبان آرین را مدیریت میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

}) Call Now Buttonتماس با مدیریت